Tur Detayı

sehir 15-Şubat-2020 (2 GÜN ) Ücret: 350 TL

BURSA ULUDAĞ

1.GÜN

15 ŞUBATTA   01:00’DA EDİRNEDE MİGROSTAN  HAREKET EDİYORUZ İSTANBUL ÜZERİ YALOVA ESKİHİSAR FERİBOTUNA ULAŞIYORUZ YOLUMUZU TAMAMLADIKTAN SONRA SABAH TARİHİ CUMALIKIZIK KÖYÜNE VARIYORUZ TARİHİ KÖYÜN GİRİŞİNE KURULMUŞ KAHVALTI RESTORANLARINDA KAHVALTI EDEBİLİRİZ ARDINDAN KÖYÜ GEZİYORUZ  VE  ODALAMA İŞLEMLERİ İÇİN OTELE GEÇİYORUZ İŞLEMLERİMİZ TAMAMLANDIKTAN SONRA ARACIMIZA GEÇİP ULUDAĞ’A ÇIKIYORUZ DAĞDAN DÖNÜŞ ARACIMIZDA BELİRLENECEKTİR DOYASIYA MÜZİK VE EĞLENCEDEN SONRA KONAKLAMA İÇİN OTELİMİZE GEÇİYORUZ.

2.GÜN 16 ŞUBAT

SABAH OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA SAAT 10:00’DA OTELDEN AYRILARAK  BURSANIN TARİHİ BÖLGELERİNİ REHBER EŞLİĞİNDE  GEZİYORUZ EDİRNEYE DÖNÜŞ İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ BAŞKA BİR EDİRNE TRANSFER TURİZM GEZİSİNDE GÖRÜŞMEK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araç türleri katılımcı sayısına bağlı olarak belirlenmektedir 19+1 32+1 46+1 50+1 Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden Edirne Transfer Turizm  sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.
Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Edirne Transfer Turizm  kesinlikle sorumlu değildir.  

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Abdurrahman mah. şehit istiklal vardar
    caddesi 24b/12 Merkez/EDİRNE
  • (+90) 544 783 59 91
  • (+90) 542 326 88 26
  • (+90) 284 212 95 96
  • info@edirnetur.com
  • Pzt - Ct: 08.00 - 19.00