Tur Detayı

sehir 06-Ekim-2019 (1 Gün ) Ücret: 180 TL

ABANT YEDİGÖLLER GÖLCÜK

5 Ekim cumartesi günü gece saat 22:00 ‘da Edirne carrefoursa  hareket ederek Babaeski Lüleburgaz ve çorludan katılımcılarımızı alarak İstanbul  üzerinden aşçılaryla ünlü köroğlu’nun şehrin dört bir yanında adı ve heykelleriyle süslü tarihin ve doğanın eşisiz buluştuğu bolu şehrimize varıyoruz. Son baharın gelmesi ile beraber doğanın renk cümbüşüne dönüştüğü doğal göller ile kaplı bolu dağlarının arasına gizlenmiş olan ve ilk durağımız Abant gölüne varıyoruz. Her mevsimde tüm ziyaretçilerini büyüleyen eşsiz gölün ve yeşilin bin bir tonu ile süslü gölümüzün etrafında doğa yürüyüşü yaparak bolca fotoğraf çekimi ile anı ölümsüzleştirebilirsiniz.  Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerinin fotoğraf çekmeden duramadığı Abant gölünde kıyısında bulunan tesislerde çayınızı yudumlayarak manzarayı seyredebilir hediyelik eşyalardan ve doğal ürünlerden satın alabilirsiniz. İlk durağımıza ayırdığımız zamanı doldurarak araçlarımıza geçiyoruz ve yedi göller milli parkına hareket ediyoruz  her köşesi eşsiz hazine olan milli parkımızda çevre gezilerine ve doğayı keşif etmeye devam ediyoruz rehberimiz eşliğinde bulunduğumuz yerleri dinlerken gezimiz devam ediyor. Son durağımız olan ve adeta kartpostalları andıran manzarası ile gölcük bizi karşılıyor. Doğanın bozulmamış nadir güzelliği etrafında yürüyüş yolundan yürüyerek bolca temiz hava alıyoruz son durağımızda serbest zaman ardından edirneye  dönüş yolculuğumuz başlıyor. Tüm katılımcılarımıza bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz başka bir Edirne transfer turizm organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL Olan Hizmetlerimiz

• Lüks Araçlar İle Ulaşım
• araç içi ikramlar
• Edirne Transfer Turizm Türkçe & Rehberlik Hizmetleri 

ÜCRETE DAHİL Olmayan Hizmetlerimiz

• Öğle yemekleri ve akşam yemeğindeki içecekler
• Ekstra Harcamalar

• müze ve ören yerleri giriş harcı

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Edirne Transfer Turizm misafirlerine 1  gün öncesinden  haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araç türleri katılımcı sayısına bağlı olarak belirlenmektedir 19+1 32+1 46+1 50+1 Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden Edirne Transfer Turizm  sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.
Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Edirne Transfer Turizm  kesinlikle sorumlu değildir.  

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Abdurrahman mah. şehit istiklal vardar
    caddesi 24b/12 Merkez/EDİRNE
  • (+90) 544 783 59 91
  • (+90) 542 326 88 26
  • (+90) 284 212 95 96
  • info@edirnetur.com
  • Pzt - Ct: 08.00 - 19.00